جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از فرم های بینی بعد از جراحی می باشد که در میان خانم ها بسیار محبوب بوده و به موجب انجام آن تغییراتی همچون قوس بر روی پل ، کوچک شدن زیاد سایز و سربالا شدن نوک در بینی ایجاد شده و ظاهری ظریف و عروسکی به بینی می دهد.

 

جراحی بینی فانتزی

 

 حفظ عملکرد تنفسی در جراحی بینی فانتزی

اولویت همه جراحان بینی مجرب در حین انجام این جراحی زیبایی، حفظ عملکرد صحیح تنفس بیمار است. سایز بینی افراد در جراحی بینی فانتزی نسبت به جراحی بینی طبیعی کاهش بیشتری می یابد، لذا پزشک باید از مهارت و تجربه لازم در جراحی این فرم از بینی برخوردار باشد تا آسیبی به تنفس فرد وارد نگردد.

کوچک کردن بینی اصول، محدودیت ها و قوانین خاص خود را دارد؛ ساختار بینی می بایست در حین جراحی تقویت شده و به هیچ عنوان از استحکام ساختمان آن کاسته نشود.

برای جلوگیری از ایجاد عارضه فوق بهتر است در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را صرف نموده و از اصرار بیجا به پزشک خود در جهت کوچک کردن بیش از حد سایز بینی و سوراخ های آن خودداری نمایید.

جراحی بینی گوشتی به فرم فانتزی !

نکته ای که متقاضیان جراحی بینی باید به آن توجه داشته باشند این است که همه بینی ها قابل جراحی به فرم فانتزی نیستند لذا بهتر است پیش از جراحی تحقیقات لازم در این مورد را انجام داده و با دید واقع بینانه ای از جراحی بینی برای انجام آن اقدام کنند تا نتیجه به دست آمده مورد رضایت شان واقع شود؛ هرچند که دکتر محمد علی بلاغی در جلسه مشاوره پیش از جراحی بینی تمامی این مسائل را خدمت مراجعین خود شرح می دهند.

بیشتر حجم بینی های گوشتی را بافت های چربی زیرپوستی تشکیل داده، تیغه بینی یا همان سپتوم مستحکم نیست و پوست بینی ضخیم می باشد به همین دلیل اگر جراح برای کوچک کردن بینی غضروف های بزرگ را بردارد امکان دارد بینی افتاده شده یا غیرطبیعی به نظر برسد. همچنین ضعیف بودن ساختار غضروفی-استخوانی بینی گوشتی، جراح را برای ایجاد قوس بر روی بینی و سربالا کردن آن محدود خواهد کرد. از طرفی ضخیم بودن پوست بینی نیز اقدامات و ظریف کاری های صورت گرفته بر روی بینی را نشان نخواهد داد.

پاسخ

پنج × 2 =

Call Now Buttonتماس با دکتر