لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو

پایین بودن گوشه های خارجی ابروها نسبت به حالت ایده آل و افتادگی آن ها به صورت حالتی افسرده و غمگین داده و این امر موجب کاهش شادابی چهره و جذابیت آن خواهد شد. جراحی لیفت ابرو روشی است که جراحان زیبایی از آن برای بالا کشیدن کناره های خارجی ابروها بهره گرفته و به این ترتیب ظاهر ابروها و به طور کلی چهره را بهبود می بخشند.

 

لیفت ابرو

 

کاندیدای مناسب جراحی لیفت ابرو چه کسانی هستند؟

مناسب ترین کاندیدا برای انجام این جراحی زیبایی افرادی هستند که شرایط ذیل را دارا باشند:

  • گوشه ابروهای آن ها از حالت طبیعی و ایده آل پایین تر قرار داشته و این امر زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار داده باشد.
  • ابروها با یکدیگر متقارن نبوده و کناره های آن ها هم سطح نباشد.
  • افرادی که از داروهای خاص استفاده نکرده و به بیماری های مزمن ابتدا نداشته باشند.
  • اشخاصی که دید روشنی از نتایج این روش داشته و از جراح خود انتظارات غیرمنطقی ندارند.
  • افرادی که کمال طلب نمی باشند.
  • خانم هایی که در دوران بارداری قرار ندارند.
  • افرادی که از نظر روحی و روانی در شرایط مساعدی قرار داشته و به اختلالاتی همچون وسواس، خود بد شکل پنداری و افسردگی مبتلا نمی باشند.
  • اشخاصی که قادر به رعایت اقدامات قبل و مراقبت های بعد از این جراحی زیبایی می باشند.

مشاوره و ارزیابی پیش از جراحی لیفت ابرو

دکتر محمد علی بلاغی ، جراح فک و صورت قبل از جراحی جلسه ای را جهت ارزیابی دقیق موقعیت ابروها و سایر عوامل موثر در نتیجه جراحی ليفت ابرو همچون ضخامت پوست، وضعیت استخوانی،  ساختارهای زیر پوستی و غیره ترتیب می دهد و با توجه به این اطلاعات بهترین برنامه ریزی را برای عمل جراحی شما انجام می دهد.

در برخی موارد ممکن است پزشک تشخیص دهد که فرد به اقدامات دیگری همچون تزریق بوتاکس، جراحی پلک یا جراحی کشیدن پیشانی نیاز داشته باشد.

جراحی لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

بهترین نوع بیهوشی برای انجام این جراحی زیبایی ، بیهوشی عمومی بوده و مدت زمان لازم برای انجام این جراحی حدوداً 1 تا 2 ساعت می باشد. متداول ترین روش برای انجام این جراحی ایجاد دو برش قرینه در دو طرف سر و در ناحیه پشت خط رویش موها می باشد. بعد از ایجاد برش های لازم پزشک اقدام به جدا کردن پوست از استخوان زیرین خود نموده، آن را کشیده و قسمت های اضافی آن را بر می دارد. در نهایت پوست را بر روی ساختمان های عمقی ثابت نموده و در محل مناسب بخیه می زند.

پاسخ

هفده − 15 =

Call Now Buttonتماس با دکتر